Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zelený skřet zase perlí - platíš za sestavu jako by byla tvoje, ale na konci programu ji vracíš :-)

Dávám to sem jen pro info, že obchodníci s hardwarem si vždy najdou cestičku do našich, vašich peněženek.

stale-nova-herni-masina

Je to obdoba leasingu na auta, platí se měsíčně paušál za počítačovou sestavu se základním softwarem, za dva roky se to celé Alze splatí s navrh bohatým úrokem (sestavy jsou prodejní cenou pod celkovým součtem všech měs. plateb) a VRÁTÍ (na konci 2 let nic člověk nemá, Alza si ten vrácený krám někde jinde zpeněží). A to se prej někomu vyplatí, hmmmm. Past je to zase pro ty co vidí malou cifru, kterou z výplaty ještě dá...... program je členství s měsiční platbou, lze po půlroce ukončit a vrátit, ale do programu lze znovu nastoupit až po roce po předchozím odchodu (a to jsem si přečetl jen hlavní titulky programu). :-)

• Takle se pujcuji i telefony na pausal, NVIDIA shield je také pronajem PC (jen ze je vzdaleny), nebo pronajem SERVERU, neni to nic neobvyklého ..

a to jsem si přečetl jen hlavní titulky programu

• Kdyz uz nekam davas informaci o necem, tak si to alespon precti ne ? :-)

Jinými slovy si každé dva roky koupíš nový počítač. No proč ne, ale já mám tento můj už pět let a nikomu měsíčně necpu tisícovku nebo i víc. A to nepočítám elektřinu. Je to prostě další způsob, jak z lidí vytahat peníze.

Nevidím v tom nic špatného, krom té první sestavy, kde je Fx-6300 špatnou volbou, ale hrát se na tom dají i nejnovější hry, akorát nebudeš honit FPS. Bratr s jeho manželkou přes tuto službu využil Samsung Galaxy S7 Edge.

Objevil si nový vesmír? Protože toto Alza poskytuje už dost dlouho.

Pridam se k oponenture.

Me to dokonec prijde podobny jako pronajem bytu, v podstate platis skoro stejne penize jako za hypoteku, ale na konci po 30 letech ten byt neni tvuj.

Presto jsou lidi, kteri do toho jdou a jsou s pronajmem spokojeny. Proc taky ne.
To ze ja pronajimaci typ nejsem je druha vec, nikdy si zasadne nic nepronajimam, i ten Photoshop si klido casem az budu potrebovat radsi ukradnu (ted mi furt staci kdysi koupena CS2), ale proste nic si pronajimat nebudu. Kazdej to holt mame jinak a nekdo ma pronajmy rad a nekdo je nemusi, dokud je na trhu nabidka obojiho, tak je pro kazdeho na vyber, horsi to je, kdyz to dopadne tak, ze nic nez pronajem neni jako u toho Adobe.