Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hw nároky

Ahoj přátelé, chtěl bych vědět, bez zbytečných nesmyslnych komentářů, které věci je možné přidat, pokud tedy to půjde, abych si mohl zahrát FIFU 14,na tomto PC.
dell380mt
Intel Core 2 Duo E6550 2,33 GHz (2 MB cache, FSB 1333 MHz)
Operační paměť 2 GB DDR3
Grafická karta Intel GMA3000

Nároky na FIFA 14
Minimální systémové požadavky
Procesor: Intel Core 2 Duo @ 1.8 Ghz / AMD Athlon 64 X2 3800+
RAM: 2 Gb
Video RAM: 256 Mb
Video Karta: nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon HD 3650
Zvuková Karta: DirectX Compatible
Síť:
Direct X: 9.0c

Doporučené systémové požadavky
Procesor: Intel Core 2 Quad @ 2.4 GHz / AMD Phenom II X4 @ 2.6 GHz
RAM: 2 Gb
Video RAM: 512 Mb
Video Karta: nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 4650
Zvuková Karta: DirectX Compatible
Síť:
Direct X: 9.0c

hlavne bez zbytecnych nesmyslnych komentaru je prvne treba spravne specifikovat dotaz a az pak je mozne odpovedet.

treba zamyslis-li hrat na nejakem vyssim rozliseni, vubec jsi neuvedl tvuj monitor, tak jsi skoncil, nebot doporucene systemove pozadavky.

pocitej roste s tim, ze minimalni systemove pozadavky, ktere splnis, kdyz pridas lepsi grafickou kartu, jsou opravdu minimalni, takze to nejak rozbehnes a rozhejbes, ale krasne plynule to bude stezi.