Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odblokovanie MT N6300...

Dobry den, neviem ci sem tato tema patry ale neviem si uz dat rady.....dufam ze ak ma niekto podobny telefon tak mi poradi......no kupil som si v T-mobile telefon Nokia 6300 a ako som zistil neskor tak T-mobile vsetky telefony blokuje a je mozne fungovat len s ich kartov.....tak sa chcem spytat ci nema niekto skusenosti s odblokovanim aj do inych sieti...viem ze tento telefon ma velmo ucinnu ochranu a nejdeto jednoducho....za kazdu radu dakujem...

v kazdem nemsim meste je uz dnes alespon jeden prodejce mobilnich telefonu novych i starsich a vetsinou ma v nabidce sluzeb i odblokovani telefonu za mirny poplatek od 100 do 500 korun (atypicke telefony mozna dráž) a urcite ma internetu a v inzertnich novinach najdes jejich nabidky.

Doma to vetsinou neodblokujes,potrebujes specialni flashovaci kabel a nezbytny software.tim co jsi dostal k telefonu to nejde

jo promin,trochu jsem to podcenil s tou odblokaci,pisou vsude ze to bejva problem,nicmene se pokusim ti sehnat nejaky odkazy na firmy pripadne nejakej navod a vystavim ti je tady.skoda ze jsi ze slovenska ale mozna neco najdu i tam pripadne se mozna oplati postou odeslat telefon k odblokaci.zatim ahoj.tomas

flashing1.php