Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dva nezavisle profily v chrome ?

Mohu vytvorit dva nezavisle profily v prohlizeci chrome, tak aby vzajemne nebyli videt ? Ve firefox tato moznost jde, ale u chrome jsem tuto moznost nikde nenasel. Dva profily vytvorim, ale jsou oba v prohlizeci videt a jde mezi nimi prepinat. Rad bych dva nezavisle na sobe. Diky

Stačí mít v operačním systému 2 účty a pak se data neubudou ovlivňovat. Uživatelé budou mít vlastní poštu, data v prohlížeči, ...

Řešení, uvedené nade mnou v parametrech má nevýhodu v tom, že musíš Chrome spustit s parametrem, kterým vybereš konkrétní profil. Pokud ale chrome spustíš přes URL adresu (kliknutím na odkaz), už tuhle možnost nemáš.

parametr bude reseni, pokud obcas chces pustit Chrome s jinym profilem a zbytek casu pracujes pod prvnim, vcetne spousteni Chrome pres odkazy apod.
Pak staci zastupce, ve kterem Chrome reknes cestu k novemu profilu.

Dalsi moznosti je nejaky Developer build, ty mivaji moznost fungovat samostatne a nezavisle na standardne nainstalovanem Chrome. K tomu by ti ostatne stacila i nejaka portable verze.