Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gamepad

Ahoj, chtěl bych se zeptat.. Jaký gamepad nebo jak se tomu říká se dá koupit k počítači na hraní počítačových her? Chtěl bych si to vyzkoušet jak se s tím hraje, protože klávesnice a myš už mě nebaví, ale vůbec se v tom neorientuju a konzoli jsem nikdy neměl. Chtěl bych s tím zkusit hlavně Skyrim a GTA V, díky za doporučení :)
PS: Mam Windows 7

Jaký gamepad nebo jak se tomu říká se dá koupit k počítači na hraní počítačových her?

• Co se ti na odkazu produkty nezda ? Hledal jsi, dostal jsi.
• To co se ti bude dobre drzet zalezi jen tobe a na tvych prefernci, to je jak se ptat, kterou rujou si drzet penis pri curani, nebo kterou rukou je lespi si vytrit prdel, nebo 'mam si vytrit pokojicek na MODRO nebo na ZELENO ?' co ches na to slyset ? ..
* Na Windows 7 si vem treba verzi ovladace XBOX 360, to je takovy primeri toho vseho co je na trhu.

No podle produktů vážně poznám co je dobrý a co je špatný .. To je jako kdyby tu někdo sháněl herní počítač a někdo další mu k tomu postnul link na web kde prodávají herní počítače. :D XBOX 360 ovladac kupovat tedy, to mi stačilo, díky za radu.

• Proboha dit ZKUS nejaky v obchode, me taky nesedne kazdy ovladac, bezdratovy (nejvic popularni, takovy ten zlaty stred) jde koupit okolo 1000KC : https://www.czc.cz/microsoft-xbox-360-gamepad-bezd ratovy-pc-xbox-360/137599/produkt
* Ve hrach je spise bezproblémove rozpoznatelny (nekteré ovladace maji problém s kopmatibilitou v nekterych hrach, u techto Microsoft ovladacu jsem nak nikdy nemel problémy nebo jsem jich mel nejmin, v rukach nesedi spatne (ale to je opet na preferenci kazdeho uzivatele) .