Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s GPU

Dobrý den, dneska jsem seskládal pc sestavu a zdá se, že vše jede až na grafickou kartu.Při zapnutí PC se u karty rozsvítí led dioda, ale větráky se netočí a nechce ani najet monitor. Nevíte v čem by mohl být problém?
MB:ASUS B150 PRO GAMING - Intel B150
CPU:intel core i3-6100
GPU:Sapphire Radeon NITRO+ RX 470, 4GB GDDR5
Zdroj: Seasonic Energy Knight SS-500ET, T3 500W OEM
RAM: Kingston HyperX Fury Black 8GB (2x4GB) DDR4 2133

• Kdyz vytahnes 'GRAFICKOU' kartu a 'MONITOR' zapojis do zakladni desky (treba HDMI), vidis co ? /*Na monitoru.
• Graficka karta byla v PCIexpress spravne dorazena ?
TiP ~ Popripade zkusit i jiny PCIexpress .

Mozné je spatné zapojeni napajeni zakladni desky /* Nébo je zcela abstentni, je mozné mit FOTO nebo podrobnejsi popis zapojeni, do jakych DIMM jsi vlozil RAM ?
* Ze se ti vse roztoci nic neznamena, to se ti roztoci i bez CPU/RAM.

A kvalitně značené, chyba nehrozí.

ULA !! Prave vse, co melo oznaceni PRO (hlavne u revizi 1.0) se nam vracelo nejvic zakladnich desek, nevic si vzpominam byly prave ITX X|Z/87/Z97 PRO :-D.
* Az pak 2Gen [C2] byla HW upravena, upraveny BIOS.

• To co jsi zapojil DOLE (PWR, RESET, HDD), vse !odpoj!, zapoj jen PWR_SW /* Tlacitko na zapnuti PC. (pozor na + a -)

Vytahni zakladni desku z PC (k vylouceni probijeni|skrat) a nasledovne PC musi byt ve stavu:
1) Odpoj HDD
2) Nech zapojenou jen 1x RAM v A2
3) Zapojena Graficka karta zapojena v PCIe 1
/* Zkratka nech zapojené jen 1x RAM, CPU a GPU nic vic.

Opravdu se presvec, zdali je vse zapojené a domacklé !!

• Kdyz PC zapojis, kdyz se spusti etc, CPU /*Procesor, nebo jeho chladic je pri spusteném PC TEPLY nebo STUDENY ?
• Ten cerveno-cerny plisek, kde je napsane PRO GAMING /*SBridge, je pri spusteném PC TEPLY nebo STUDENY ?