Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi webkamera na notebooku.

Zdravím, po dlhšom čase som chcel využiť webkameru pri volaní na skype a zistil som že nefunguje.

Píše: Nie je možné spustiť video. Skúste zatvoriť ostatné programy ktoré môžu používať webkameru.

Webkameru mám HP Truevision HD integrovanú v notebooku.

Skúsil by som preinštalovať ovládač ale nechám si poradiť.

Ďakujem !

Ja potrebujem stránku odkiaľ to mám stiahnuť ten ovládač.. lebo išiel som na HP a tam nič takého nie je.. vyhľadalo mi môj noťas ale žiaden ovládač HP Truevision HD nenašlo.. dokonca ani internet nie je tým preplnený.