Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Něco a černá obrazovka

Dobrý den,
mám problém s černou obrazovkou, při startu win 7 mi normálně načítá win a pak zčerná obrazovka PC běží kontrolka bliká. Dělá to jen někdy. Dříve jsem pc restartoval a dal spustit obvyklým způsobem a naběhl. Zjistil jsem, že stačí zmáčknout klávesu spánku počítač usne a po opětovném stisknutí obraz naběhne kliknu na uživatele a pc normálně jede. Mám pc napojené i na tv hdmi. Nevíte čím to může byt.
Skoušel jsem přeinstalovat i na win8.1, ale na 37% se kolečko stále točí a po 3hodinách jsem to zrušil.
Nechtěl bych dělat čistou instalaci , přišel bych o data a musel bych instalovat i všechny programy.
Předem Díky.

Disk:
Windows 7
Čeština (Česká republika)

C:\ Volume Label: Local Disk, File System: NTFS

Zpracované záznamy souborů: 275456
Ověření souboru dokončeno.
Počet zpracovaných záznamů velkých souborů: 387
Zpracované poškozené záznamy souborů: 0
Zpracované záznamy EA: 2
Zpracované záznamy změny zpracování: 73
Položka indexu PK7F2B~1.BIN v indexu $I30 souboru 36108 není správná.
Položka indexu pkg1611100000000040.bin v indexu $I30 souboru 36108 není
správná.
Položka indexu edb.log v indexu $I30 souboru 98226 není správná.
Položka indexu edb0039F.log v indexu $I30 souboru 98226 není správná.
Položka indexu edbtmp.log v indexu $I30 souboru 98226 není správná.
Položka indexu shared.xml v indexu $I30 souboru 119001 není správná.
Počet zpracovaných položek indexu: 335928
Ověření rejstříku dokončeno.
Byly nalezeny chyby. Program CHKDSK nemůže v režimu jen pro čtení
pokračovat.

Po opravě:
Windows 7
Čeština (Česká republika)

C:\ Volume Label: Local Disk, File System: NTFS

Zpracované záznamy souborů: 275456
Ověření souboru dokončeno.
Počet zpracovaných záznamů velkých souborů: 388
Zpracované poškozené záznamy souborů: 0
Zpracované záznamy EA: 2
Zpracované záznamy změny zpracování: 73
Počet zpracovaných položek indexu: 335936
Ověření rejstříku dokončeno.
Zpracované SD/SID souborů: 275456
Ověření popisovače zabezpečení bylo dokončeno.
Počet zpracovaných datových souborů: 30241
Kontrola datového proudu deníku USN $J
Ověření deníku USN bylo dokončeno.
Rastrový obrázek svazku není správný.
255996688 kB místa na disku celkem.
53788404 kB v 131706 souborech.
109884 kB v 30242 rejstřících.
350680 kB používáno systémem
65536 kB zabírá soubor s protokolem.
201747720 kB na disku je volných.
4096 bajtů v každé alokační jednotce
63999172 alokačních jednotek na disku celkem
50436930 volných alokačních jednotek

Nevíte co s tím Rastrovým obrázkem svazku?