Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem digitak kompakt

Poradte s vyberem kompaktniho digitalniho fotaku. Chtel bych aby umel dobre fotky v mistnosti se zarivkovym a umelym (zarovky) osvetlenim a aby mel dobrou automatiku ktera pokud mozno vse nastavi za mne. Je mi jasne ze si musim zvolit scenu, tzn. skupinove foto , portret, nocni snimky, zarivkove osvetleni, u more atd. Jsem amater a o foceni moc nevim. Je pro mne FUJI FinePix A800 nebo A900 dobra volba?

Ako amater nerozoznas rozdiely medzi fotkami s fotoaparatmi v nizsejtriede a to asi preto, ze ziaden z nich nie je vyslovene zly.
Ja osobne som fandom znacky Canon, ale je to cisto subjektivny pocit. Okrem toho v tej cenovej hladine si toho moc nenavyberas.