Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cena PC

ahojte,

chtěl bych prodat stolní PC, ale vubec nedokážu odhadnout cenu. Tak prosím kdyby jste mi mohli dát pár návrhu za kolik bych ho mohl prodat.

PC:

WIN XP home edition SP3
CPU: Intel core 2 duo E6600 2,40Ghz
Grafika: Nvidia GeForce 9600GT 512MB
RAM 3GB DDR2
HDD 1TB
DVD mechanika Asus
Zdroj 750W
Čtečka paměťových karet
Case: Coler Master

mám ho cca 7let. V té době jsem za něj dával kolem 20 000,-

Nevím jaký další parametry napsat. Tak snad Vám to stačí.

Za odvoz.

Muze se stat, ze ti za nej nekdo da treba 5.000,- ale taky nemusis najit nikoho, kdo by dal aspon 2.000,-

Tak 300 bys dostal za skrin, pokud to je bezna a ne nejaka hodne kvalitni, to same za disk, mozna 500 za pamet a pocitej nejvic 700 za desku, zbytek das na aukro od koruny. Takze cele PC za dvojku bude asi adekvatni, ale samozrejme proc na poprve nezkusit vic, potom uvidis.

No jde o to co právě potřebuješ když ti chcípne prkno co máš,není nutnost hned kupovat komplet novej HW když nepaříš nejnovější hry,mám na MMC prkno GB za 500 AM2+ taky z Aukra zbytek jsem měl takže nejlevnější alternativa co byla jak to MMC zkompletovat....Takže ano pokud mě chcípne někdy to koupený za 500 klidně vemu nějaký za Aukra znova na soc co potřebuju,znám dost lidí co jedou na DDR2 prknech a ty určitě nebudou 100% měnit komplet HW za X tisíc když stačí vyměnit prkno a jede se vesele dál.