Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytvoření jednoduchých stránek..Cena?

Ahoj, rád bych se informoval, na kolik může vyjít vytvoření webu, který bych chtěl v nějakém takém duchu:

2u6fx8l.jpg

Aby tam bylo základní info, zhruba 5 fotek s citátem na hlavní stránce, které by se měnily po 10 vteřinách...odkaz na fb atd..

Jedná se jen o vytvoření, aktuality atd bych tam potom vkládal sám..

Díky za INFO

Jde ti ciste o vytvoreni webu nebo potrebujes i domenu a hosting?

Web si vytvor sam a mas to zadarmo, kdyz tam potom budes vkladat aktuality stejne ty, tak kdyz budes delat web pres nejaky redakcni system typu Wordpress nebo Joomla, tak to neni nic tezkeho, nic neprogramujes, jen se budes muset s tim redkacnim systemem naucit delat, coz je otazka jednoho vikendu, pokud umis pracovat na pocitaci.

Cenu ti nereknu, nejaka tisicovka asi na to padne.

Ale zkus podumat nad tim redakcnim systemem, na hostingach typu Wedos mas manual na instalaci, takze to zvladne uplne kazdy a pak uz je to o tom se do toho dostat, pochopit zakladni principy a predelat si to jak chces ty. V pripade jednoduchych webu nic neprogramujes, jenom si upravis menu, hodis tam nazvy, jmena, ktere pouzivas a napises clanky. Akorat to je takovy prefabrikovany, protoze to tak dela kde kdo, ve chvili kdy si tvoris vlastni sablony, tak uz to samozrejme je neco jineho a pripadne se daji koupit ruzne sablony a doplnky, ktere bys chtel.