Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem da sa este prejst na win 10 zadarmo?

ahoj,

da sa este prejst na win 10 zadarmo??? na stranke microsoft je inovacia zadarmo uz len pre pouzivatelov technologie na zjednodusenie ovladania a full verzia bola do 29 jula..ale nemalo to byt zadarmo pre tych kt. si kupili win7 alebo 8 stale zadarmo??? vopred dik za odpovede
Změna předmětu, původně: win 10
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Měl jsem na nově koupeném notebooku Win 8.1, který nemám vůbec rád. Chtěl jsem 7 nebo 10, ale už bylo asi měsíc po tom co byla ukončena ta "akce" že šlo přejít zadarmo.
Tak jsem využil toho upgrade na win 10 + ty asistenční technologie. Na stolním PC mám Win 10 od začátku, normální. A nevidím na notebooku a PC jediný rozdíl. Vše jsem si nastavil tak jak to mám na stolním PC a mám to naprosto totožné. Svědomí mě nějak netíží, nikde jsem při instalaci nesouhlasil s tím, že jsem nějak postižen tak co....