Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Registre

Caute, nepoznate nejaky free program na cistenie registrov od chyb, ale nie taky ktory opravi max napr 20 chyb (teoreticky, prakticky s nimi nespravi nic).
Dakujem.

Připojuju se k dotazu, ale já scháním spíš nějaký kvalitní (měl sem jeden čistič registrů na PDA a ten mazal i to co sem potřeboval, ten spíš formátoval , tak tohle nechci zažít i na PC:-) ) čistič registrů a nemusí být free - klidně placený ;-)

3000-2094-881470.html - regclean od microsoftu (jeho opravarske kvality pri CLSIDkach jsou na vynikajici urovni)
---
jv 16 power tools (placeny)a to ve verzi do 1,4,1 - vsestrany,hodne uzitecnych funkci.
---
registry first aid (placeny) - urcen pro zkusene uzivatele-tomuhle programu se na registrech defakto nelibi nic :-D (seznam ignorovanych polozek,rozdeleni na bezpecne=>nebezpecne chyby,snazi se opravit ,mazat az kdyz nenajde adekvatni nahradu)
---