Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluescreen

Dobrý den

už asi 4 roky mam problém s modrou obrazovkou. Nepomohlo ani přeinstalování windows. Udělal jsem test v BlueScreenView a přiložil výpis jako přílohu. Hádám, že jde o problém s hardwearem. Neumí z toho někdo určit problém prosím?

Problém nastává například při stahování. Dělání více procesů najednou jako například stahování a sledování videa, sledování youtube. Obrazovka se vždy uplně rozmaže a naskočí bluescreen Při hraní her problém nenastává. Když ale aktualizuju ovladače i hry.

Ne, žádný Windows nikdy neinstalovaly ovladače automaticky! Přesněji - pro známý HW nainstalují tzv. generické ovladače - tedy takové ovladače, na nichž to nějak jede, ale rozhodně nevyužívají všechny možnosti zařízení (je to, jako kdybys v autě mohl řadit maximálně do trojky a nefungovaly by světla, blinkry, stěrače a občas vypadly brzdy...
Po každé instalaci Windows musíš nainstalovat všechny ovladače - z webů výrobců HW, začínáš ovladačem čipsetu.

Caused By Driver : hal.dll
Caused By Driver : atikmdag.sys
Caused By Driver : nvstor.sys
Caused By Driver : ntoskrnl.exe
Caused By Driver : USBPORT.SYS
Caused By Driver : nvstor64.sys

buď je ta instalalace ukradená z jiného pc, nebo je totálně nahovno instalace ovladačů.

problém s hw končí obvykle pádem do černé obrazovky a restart, bez vytvoření bsod.

pres nejaky software

myslíš stupidity typu driver booster, drivergenius a podobné? ne.
máš vědět co děláš, ne bezmocně klikat na zázračný sw a čekat, že on vymyslí správný ovladač.

výrobce základní desky znáš, typ desky taky (nebo celého značkového pc), odkaz "support" přeložíš i bez angličtiny.
postahuješ si ovladače a instaluješ - podle logiky fungování hardware:
1. driver chipsetu základní desky
2. grafika
po 1. nebo 2. restart
3. zbytek, tady už na pořadí nezáleží

to je normální postup u nové instalace.
když ses na instalaci ovladačů vykašlal, dal tam jen něco a teď začneš dodatečně instalovat, nemusí být funkčnost ideální.
do takového hnoje bych doinstaloval jen chipset driver a restart. všechno ostatní už tam máš, snad se ty závislosti opraví.