Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Xamarin/C# do Visual Studia 2015 Community

Potřeboval bych poradit jak nainstalovat Xamarin/C# do Visual Studia 2015 Community já bych to potřeboval napřed stáhnout a potom instalovat protože mám zkušenost s apache cordova která to tak dělala postupně se stahovala a pak instalovala a antivirus avast free mě jednu část zablokoval a celá instalace skončila neúspěchem tak se toho chci vyvarovat díky za pomoc

Zrejme niekto nerozumie ako funguje antivir, jakú ochranu v dnešnej dobe poskytuje a jak sa šíri malware.

Ak budete len na oficiánych (overených) weboch a stahovať len oficálnu (overenú) instalačku, tak kým to nenainštalujete žiadny antivirus netreba, antivirus treba takým čo asi stahujú iba warezy a nejaké cracky, a blboviny a nepoužívajú rozum pri prehliadaní, jinak ani antivirus neochráni Váš PC na 100%. Pokial je blbý uživatel, antivirus nepomôže, pokial je uživatel rozumný, tak sa mu malware do počítača pri takejto činnosti ako stahovanie oficiálnej inštalačky nedostane. Dokonca viri tvoria už len minimum malware, a viac sa šíri spyware a adware, proti ktorým antivirus často nič nezvládne, len minimum z nich dokáže zablokovať.

To jako Vám Avast pustil do počítače program ktorý čaká kým vypnete Avast aby mohol robiť čo ja viem, posielať heslá na nejaký server? proč ho teda Avast rovno neblokne?

Když zjevne ani nevíte čo v PC máte za bordel, tak zrejme tam už i tak malware máte, a typuju že je plne činný a Avast ho "nevidí".