Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP se nerozbehe

Dobrý den, mám problem se kterym si nevim rady, Pri zapnuti pc se obevi takova ta ,,Najizdeci,, obrazovka windows ale uz se nic vic nestane, nejdri vsem skousel novou instalaci ale po 14 dnech to bylo stejne, ted sem skousel podle rady vymenit zdroj a system nabehl cely ale po restartu uz to zase nenaskocilo. i na dalsim zdroji se stalo to same. uz si opravdu nevim rady. Prosim skuste mi poradit. Dekuji.

MB Gigabyte K8nf9 ultra
AMD Athlon 64 3200+
Sapphire x700pro 256MB
512 MB DDR 400
HDD Maxtor DiamondMax 10 160GB sata1

prave ze vubec nic. nainstaluju system a vsecky dalsi programy, vsecko jede a jednoho krasneho dne se to najednou neda rozjet. jenom v nouzovem rezimu. kdyz se to stalo poprve (asi po roce) tak sem system preinstaloval, funguvalo to 14 dni a zas to prestalo, tak zsem znova nahral system protoze sem myslel ze to mohlo byt spatnou instalaci ale zhruba po 3 tydnech se to stalo zase