Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po spusteni OS blika monitor

AHojte,
potrebujem poradit. Mam ntb Lenovo G570 s win 10. VSetko je na poriadku az pokym po starte nenabehne plocha a vtedy mi zacne monitor blikat plocha - blik ( cierny monitor - plocha ) ... Nezobrazi mi ani ikony. Mam len spodnu listu a tam ked kliknem na hocico povedzme start tak sa nic nestane. Ked dam ctr alt del ten naskoci monitor neblikaa dam spravcu uloh tak v nom viem pracovat, ale to je asi tak vsetko. Neviem si ani odzalohovat subory atd.. Poradte prosim

Můžeš specifikovat, co konkrétního myslíš tím "Lenovu stačí málo? Celkem by mě to zajímalo. Přes recovery systém neobnoví, pakliže došlo k upgradu.

Pokud se systém aktualizoval z Windows 7, instaloval jsi ovladače (pokud pro ten daný model existují pro Windows 10)?