Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který zdroj byste si vybrali?

Zdavím. Potřebuji vybrat zdroj. Původně jsem chtěl prostě Evga Supernova G2 nebo P2, ale pak jsem si říkal, že zdroj je skrz průhlednou bočnici celkem vidět a chtěl bych proto nějaký bílý zdroj. Zatím jsem našel tyto dva, mezi kterými tak nějak vybírám.
http://www.jscomputers.cz/produkt/NZXT_zdroj_Hale9 0_V2-850W_-_New_Edition-14cm_fan-PFC-ATX-Full_modu lar-80_Plus_gold-5_let_zaruka.html?arg1=001049001
nebo https://www.tsbohemia.cz/seasonic-snow-silent-ss-7 50_d243582.html?gclid=CLG12Zq_oNACFVQ_GwodgMQDfA.
Asi bych šel spíš do toho Seasonicu, má skvělé odborné recenze, ALE na neweggu je dost uživatelů, kterým ten zdroj velmi brzy odešel. Takže jsem dost nalomený. Co myslíte? Znáte nějaký další bílý zdroj? Děkuji

Ještě jeden dotaz ohledně toho zdroje. Jsem zvyklý směřovat větrák toho zdroje dolů aby nasával "čerstvý" vzduch. Ale podle všeho bych tento měl dát větrákem vzhůru. Nebude tak nasávat ten teplý vzduch odváděný z grafiky? Nebudou pak horší teploty toho zdroje? Děkuji

Nevím, asi to půjde obráceně :). Spíš mě zmátlo, že i nápisy jsou dělané aby byly čitelné, když je větrák směrem nahoru, což u mého současného není, tak mě to mátlo. Navíc jsem viděl fotky jak to instaloval někdo a dával to taky větrákem směrem nahoru. Ale jestli to můžu dat podle sebe, tak je to dobré, sice mě bude mrzet, že je text vzhůru nohama, ale asi to přežiju :D. Nechci aby teplý vzduch grafiky proudil do zdroje.