Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přepínatelná grafika

Dobrý den, prosím o radu. Mám notebook hp pavilion dv7 6xxxeo, jsou v něm dvě grafiky, integrovaná intel 3000 a přepínatelná radeon hd 6770m. Chtěl bych se prosím zeptat, zda je možné, aby ve správci zařízení měly obě grafiky stejný ovladač, obě mají ovladač s verzí 8.882.2.3000. Přijde mi to divné. Připadá mi, že se grafika nepřepíná a vše jede na tu intel 3000. I v catalystu center je jenom číslo 1 a pod ním je ta intel 3000. Šel jsem do biosu a hledal místo, kde se určuje grafika, ale nic jsem nenašel. Je možné, že mám nějaký starý bios? Hry nehraju, ale pracuji s 3D softwarem a ve velkých sestavách se to seká, možná by ta druhá grafika pomohla. V tom catalyst centru jsem třeba nastavil spouštět software ve vysokém výkonu a v možnostech toho daného softwaru to ukazovalo spuštěnou grafiku intel 3000.
Tak už nevím co dělat, prosím poraďte, dík.

Doufám, že ten, kdo instaloval ovladače, byl natolik při smyslech, že nestahoval ovladače grafiky od Intelu a AMD, ale pouze a výhradně z webu výrobce notebooku!
Výrobci grafik totiž dodají výrobci notebooku jen čip s grafickým jádrem a výrobce notebooku to obalí svým HW řešením a patřičně upraví grafické ovladače. Tudíž pro správné fungování přepínání grafik je třeba mít ovladače od výrobce notebooku.

Zdravím,
tak se mi to podařilo rozhýbat. Nainstaloval jsem nové ovladače. Pořád jsem hledal ovladače na tu radeonku, ale nejdřív jsem nainstaloval ovladače intel a potom radeon. A ono to funguje. Každopádně ovladač stejné verze pro obě grafiky je blbost. Teď mám každá grafika jiný ovladač a je to ok.