Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus Power supply surges detected during the previos power on... Reboot PC ....

Intel i5 4570
16 gb pameti na 1866 mhz
MB Asus z85-c
zdroj Chieftek 650w gold

Minuly tyden me spadl PC a napsalo hlasku Power supply surges detected during the previos power on ...
tak jsem si rekl nejspise to bude drzoj jelikoz hraju hry kazdy den nekolik hodina pc dosti vytezuju, puvodni zdroj byl 620w Chieftek který jsem vyndal a objednal novy 650w zdroj cheiftek 650w gold i po te me to cca 30 - 40 minutak rebootne pc stouto hlaskou.
Otazka zni cim by to mohlo byt??

• Jak mas nastavenou hodnotu 'AC Power Loss' POWER OFF|On v BIOSe ?
• Zdroj je stabilni (moznost vyzkouset pres OCCT) : OCCT www.ocbase.com po instalaci zadat test [POWER SUPLY] /* Vysledny graf by mel napovedet o stabilite zdroje vice.
• Delal jsi <OC> CPU ? 'Restart Default' /* Klavesou F10 + ulozit' v BIOSe jses jiz pokousel provést ?

novy 650w zdroj cheiftek 650w gold i po te me to cca 30 - 40 minutak rebootne pc stouto hlaskou.

TiP ~ Navic by bylo dobré, otestovat i <HW> osazeni zakladni desky, zda-li nestoji za uvedenym problémem, treba jako RAM /*Otestovat s MemTest86
* Tuto moznost bych nepodcenoval, jak se problém obevuje i pri vymene zdroje, moznost priciny zavineni nejakym komponentem docela velka.