Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opakovana aktualizace konfigurace na notebooku

Dobry den, mam problem se zapnutim notebooku. Kdyz ho zapnu naskoci obrazovka, vsechno se nacita (cerna obrazovka s logem Windows - trva to celkem dlouho), naskoci modra obrazovka "pockejte prosim...", pak aktualizace konfigurace naskoci to na 35%, chvilku nic a pak vsechno zase od zacatku. Je mozne ntb nejak rozjet?

Zkousela jsem automatickou opravu systemu, ruzne restartovat ale nevim co bych mela udelat. Pomohla by preinstalace?

Diky za odpovedi.

Prvne vyndej z notebooku disk, pripoj ho ke stolnimu PC a zazalohuj vsechna tva uzivatelska data za predpokladu, ze zalohovano nemas.

Ta automaticka oprava systemu nic?

Notebooky myvaji v nejhorsim pripade tlacitko pro navrat k tovarnimu nastaveni.

Ntb jsem zkousela rozdelat ale sroubky nejdou ven (zaseknou se v pulce), takze se do toho nemuzu dostat. Nikdy predtim jsem to ani nezkousela.

Oprava nic. Pise to bud ze to nic nenaslo nebo ze to nejde opravit. Zkousela jsem i moznosti obnoveni systemu, diagnostiku pameti a dalsi ale nic..

Co zpusobi tlacitko tovarniho nastaveni a kde ho najdu?