Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace MS Visual C++ Redistributable

Dobrý den, prosím o pomoc.

Mám nový pc a stáhnul jsem si hru, která vyžaduje (MS Visual C++ Redistributable 2012). Když spustím hru, hra mi píše chybu, že není balíček nainstalován. Zkoušel jsem spustit instalaci vcredist_x64.exe (ve složce hry) + jsem zkoušel stáhnout z webu Microsoftu ostatní (MS Visual C++ Redistributable 2010,2012,2015). Instalace hlásí chybu 0x80070660 - "Složka pro dočasné soubory je plná nebo k ní nelze získat přístup. Uvolněte místo na disku a přesvědčte se, zda máte oprávnění zapisovat do této složky".
Zkoušel jsem vymazat obsah složky pro dočasné soubory a také jsem zkoušel změnit cestu. Stále píše stejnou chybu.
Účet mám administrátorský a Windows aktualizovaný...

Windows 10 64 bit.
Díky

• Za 2 minuty to stahnes, restartujes PC, zvlast zkusis instalaci souboru vcredit_64, nasledovne vcredit_x86, spustis wébovy prohlizec a jeste napises zpravu ? Bravo a too vse za mene jak 2 minuty ..
• Nechces to spise opravdu zkusit, nebo zkusit co jsem se ti pokusil napsat ?