Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Manuál k televizi

Ave. Tož jsem koupil manželce televizu. Je to chytřejší než já, obraz to má "jak z praku", děs ale je, že k tomu není manuál (akorát pár stránek v "multikulti" knížečce). Byl jsem i na ofiko stránkách a cosi stáhl, to je ovšem totéž, co výše zmíněné. Kristova noho, to opravdu výrobce čeká, že u krámu strávím týden zkoumáním funkcí? Kdyby byl někdo té kozí dobroty a dal odkaz na kompletní manuál (česky, slovensky, anglicky, klidně rusky :-)) byl bych mu neskonale vděčen. Jedná se o UHD LG 49UH6107.

Tady je padesátimegový zip pro 49UH6100, asi to bude podobné. Ty tištěné návodky jsou k ničemu, největší část zabírají varování, že se nemá mimískovi strkat hlavička do igelitového obalu a musí se hlídat, aby nesežral kabel, protože by se potom nedalo dívat na seriály.

Sorry za exhumaci.

Poněkud se s tou nádherou už sžíváme. Většinu funkcí/nastavení jsme ošéfovali, chápeme a používáme (jsme blbí jenom trošku ]:)). Jak ale, u všech žlutejch, donutit stream (konkrétně Prima Zoom), aby startoval do fullscreenu? Uložil jsem do záložek, funguje v okně, ale vždy musím najet touchpadem na "roztahovátko". WebOS (nějaký derivát Linuxu) ignoruje uložení odkazu pro fullscreen. Proč? Otázka No.2: po aktualizaci OS /dělá to samo, jsme v tom nevinně :-p/ se ukazatel hlasitosti změnil z decentního kolečka /dole ve středu obrazovky/ ve svislou zrůdnost /teploměr/ napravo screenu. Je to vlastnost updatu, či lze vrátit zpět původní grafiku? A opět: předem dík za podnětné rady.