Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde pc

Dobry den
Jeste rano jsem na pc hral..Kdyz jsem pc vypinal tak jsem dal aktualizovat a vypnout ..Ted jsem prisel a zapnul pocitat a ten jen bezi..Monitor nenabehne a nic se nedeje ...

Pc spec:
Crucial 8GB DDR4 2133
WD Blue EX - 1TB
Intel Core i5-6500
SilentiumPC Regnum RG1 Pure Black, černá
SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2
Sapphire Radeon NITRO RX 460, 4GB GDDR5
Seasonic S12II-430 430W
ASUS B150M PRO GAMING - Intel B150

Hmm Tak to asi poslu na reklamaci ale je to divny ze poctac strary tyden a nejde ..Jeste rano vsechno v pohode a tedka nejede...
Monitorem to nemuze bejt mam starej monitor a redukce je z VGA na HDMI ..

Od té chvíle při zapnutí pouze černá obrazovka. Větrák zdroje jede. I větrák procesoru. Hdd se točí, ale nic vís. Mechanika lze otevřít i zavřít. Známky shoření (zápach) nebyly.Svítí led power i hdd.
Doplňuji:
F2 nic.