Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Protokol OpenSSH

Dobrý den,
ve škole jsem dostal úkol, mám udělat prezentaci o rozdílech mezi OpenSSH v1 a OpenSSH v2, už to hledám na netu pár hodin ale zatím jsem pořádný zdroj nenašel. Prezentace má mít 15 slidů a na oficiálních stránkách openSSH toho tolik není. Nevíte o nějakém zdroji, kde bych mohl najít dost informací? Klidně v angličtině.

To bude asi tym, ze OpenSSH nie je protokol.
Protokol je SSH (skratka pre secure shell). OpenSSH je implementacia protokolu SSH, je to program ktory umoznuje pripojenie cez SSH protokol a dalsie veci okolo toho.

Takze asi SSH v1 a SSH v2 - vygoogli si "SSH v1 vs v2" a najdes toho urcite viacej.