Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UPC internet 100MB/s

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či z vás náhodou niekto nevie ako vybaviť od UPC rýchlejší Internet. Popíšem vám situáciu.
Od UPC mám 50MB/s internet ,ale chcel by som rýchlejší. Išiel som na ich stránku ale tam vidím, že takúto rýchlosť internetu neponúkajú. Príde mi to zvláštne ,pretože na UPC.cz ho tam stále majú takže nevidím dôvod prečo ho zrušili ale späť k veci. Chcel som sa len opýtať či sa s nimi nedá nejako dohodnúť na zvýšení rýchlosti internetu aspoň čiastočne pretože si pamätám že občas zvykli volať či nemáme záujem o rýchlejší internet (o pár MB) ale to sú už aj také 2-4 roky dozadu alebo zvýšenie rýchlosti na 100MB/s.

Viem, že keď sa na to pýtam tu nič moc nevyriešim len chcem vedieť či si myslíte či niečo takéto ponúkajú, pretože známy, ktorý od nich mali 100MB linku ju majú aj teraz aj keď už nie je v ponunke.

Za odpovede ďakujem ;-)

50MB/s je starší tarif, který se ponechává k vůli smlouvě, ale není určitě problém, aby tě přemigrovali na 100MB/s za pár korun, co vím, tak ti co měli ještě 10MB/s tak na 100ku šli bez keců, dost se to vyplatilo, ale pokud se připojuješ na net přes wifi, tak ti těch 50MB/s bohatě stačí, 100MB/s bys chytl maximálně tak někde, kde nejsou v okolí žádné routery apod.

Protože tě štve, že 50 Mb/s je málo, chceš víc, tak si zaplatíš 150. Tohle je úplně normální politika prodejů, viz třeba Apple s iPhonem 7: je ti 32 GB paměti málo? Kup si 128, 64 neděláme.
U nás podle toho seznamu rychlostí taky dělají 30 a 100, když si určitě spousta lidí říká, že by jim 60 stačilo.

Ja mel 40Mbps a zvedli mi to na 100Mbps pri zachovani stejne ceny, ale ted mi konci uvazek, tak uvidim jestli mi to nezdrazi. Kdyz jo, tak se vratim na 30Mbps, staci to. Ikdyz teda je fakt, ze driv clovek v internetu ani na nejake 4MB/s pri stahovani nemel sanci a dneska kolikrat stahuju i 12MB/s a teda nevim, jestli by to neslo i rychleji, kdybych nemel jen "stovku". Nicmene mi vubec nevadi stahovat pomaleji a dele na stream staci furt i datovy tok na urovni tech necelych 4MB/s (30ti Mbit).