Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook přepínaní grafiky, low fps

Ahoj, mám problém, dostal jsem tento ntb https://www.alza.cz/gaming/acer-aspire-e15-midnigh t-black-d2368461.htm
Chci ho mít jenom na tanky, ale problém je v tom, že neběží na víc jak 40 fps ať dám rozlišení jakékoliv 1920*1080 a nebo nejnižší co jde, tak jsou furt nízké fps.Myslím, že problém je v nastavení přepínatelné grafické karty viz. obrázky, ale nevím jak nastavit jako primární tu druhou.Takto to mám nastaveno nyní, prosím o jakoukoliv radu, měl jsem horší notebook a WOT na tom běželo na 120 fps. Díky za pomoc už si nevim rady.

acer aspire řady e

tím je řečeno vše.
když si chceš hrát dětské hry, neměl sis pořizovat notebook s omezeným výkonem, ale za stejné peníze stolní pc.

pro tvou informaci: až ten systém zahnojíš instalacemi dalších důležitých zbytečností, protože ty jsi tam správce, fps ti půjdou zas dolů.