Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil nepozná připojení sluchátek

Ahoj, mám HTC A9 a k němu jsem používal sluchátka co byla v krabici s mobilem. Jenže teď, když je připojím, tak je telefon nerozpozná a zvuk hraje normálně z reproduktoru. Když ale sluchátka připojím k počítači, hrajou úplně normálně. A Jack taky bude v pohodě, protože když k mobilu připojím jiné sluchátka, tak bez problémů hrajou. Mobil prostě začal být alergický na svoje vlastní sluchátka. Nějaké rady jak sluchátka v mobilu zprovoznit?

Jsou to sluchatka s hands free? Pokud ano problem muze byt tam...
Dost casto se stavalo ze hands free sluchatko prestalo fungovat a tim padem i pro telefon cela sluchatka.
Telefon totiz ty sluchatka pri pripojeni dezetekuje jako hands free a ne obyc sluchatka...
Stalo se mi to uz parkrat na starsich telefonech.

Pokud nemaj hands free tak mne napada spatne jack na sluchatkach?
Telefon na to muze bejt citlivejsi...pc "snese" daleko vic :D