Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač jen hučí

Dobrý den, rád bych se zepta co bych měl dělat pokud ventilátory v Pc jenon hučí a nerosvítí se monitory. V sestavě mám : základní deska: Msi motherboard 870-C45 není updatovaný bios, grafická karta: radeon RX 460 sapphire nitro 4gb, 4 ramky kingston 2gb, processor: AMD phenom x6 2.8GHz, zdroj je 500W. Nevím co s tím byl bych velice rád za jakoukoliv pomoc. U všeho se točí ventilátory graf, processor a u základní desky svítí diody.

Koukal jsem přečetl si, ale mám na to jednu odpověď minulou sobotu jsem na něm hrál ve 2 v noci jsem ho vypl a nešel ráno zapnout v beep kódech vydával 4 krátké pípnutí a včera jsem si řekl že to znova zkusím a on fungoval, jenomže jsem ho vypnul a znova toto dělá takže nevím jestli by mohlo být něco spáleného. Povezu to do opravnyravděpodobně, ale chtěl jsem se zeptat jestli nevíte co s tím a jestli se to nedá spravit z domu.

• 4x Pipnutí vypovídá o vadné zakladní desce, po zapnutí (jak hucí), je CPU (nebo jeho chladic) studeny nebo teply ? CHIPSET je studeny nebo teply ?
* Spust to PC jen s 1x RAM a Grafickou kartou. HDD a zbytecnosti nezapojuj, jde jen o spustení PC né OS, cím mín HW je osazeno, tím lépe..

• U základních desek MSI, mi pri OC (crash) hodnekrát pomohlo, PC odpojit a vyndat na 10minut (musí byt dodrzeno) CMOS baterii ze zakladní desky a az po 10minutách PC zapojit a spustit.