Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafická karta a procesor

Dobrý den, mám takový problém.Chci si pořídit nový počítač a byl bych velice rád ,kdyby jste mi poradili co je lepší kombinace.
1. Intel Core i5 6500 + ASUS DUAL-GTX1060-O6G - 6 GB - GDDR5
2. Intel Core i5 6600 + ASUS TURBO-GTX1070-8G - 8 GB - GDDR5
Respektive by mě zajímalo u 2. kombinaci jestli .. je tento procesor vůči grafice dostačující nebo jí na tolik "zbržďuje" ,že je to nevýhodná koupě tudíž, je lepší koupit 1. kombinaci.
U obou kombinací je dostačující zdroj. // Děkuji za odpověď :)

Děkuji moc za radu už jsem si vůbec nevěděl co počít .. :) a myslíte že by zde u č.2 mohl být problém s přehříváním ? chladič => ARCTIC Freezer i32 .. nebo to bude bez problému ? :-) Opravdu mě to jen děsí ... všude totiž tuto GTX@1070 .. dávali s i7 nechci udělat chybu abych toho v budoucnu litoval ... :))