Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Audio - zapojení repro

Dobrý den, mám takový problém.
Na odkazu je schéma zapojení a já bych rád vyřešil problém:
Chci, aby při nabíjení z nabíječky 5V/1A fungoval obvod a zároveň se nabíjely baterie (jako u notebooku - můžete ho používat i při nabíjení) a přitom chci, aby fungovala tato sestava na baterie bez nabíjení, když budou baterie samozřejmě nabité. Použitý obvod má ochranu proti podvybití, tudíž je to ideální, jen nevím, jak dořešit vypínače. Nevadí, když tam budou dva nebo tři, hlavně aby to fungovalo tak, jak bych si přál.
Pokud někdo poradí, mnohokrát děkuji předem
http://www.uschovna.cz/zasilka/LFZAEK5PNGSRPA45-AP H/37W2DB67P4/

Nevědčný tazatel se chová jak hovado, další rady ZDARMA si prostě nezaslouží. (Prasak)

Proč na baterii při napájení? Nabíjet baterii a zároveň ji vybíjet? Ta nabíječka bude mít schízu, bude měnit nabíjecí proud/napětí a zesilovač bude dělat psí kusy.
Nic ti nebrání při nabíjení napájet zesilovač přímo ze vstupního zdroje, nikoliv nabíječky. Přepínačem pak vypneš napájení nabíječky a zároveň přepneš zesilovač na baterii. Můžeš použít i dvojitý přepínač.

Jo.
Podstatný je při provozu na baterii odpojit její nabíjení. Takže stav nabíjení baterie + zesilovač na zdroj, nebo stav zesilovač na baterii a žádný nabíjení. Tohle dělají notebooky automaticky, ale mají na to patřičnou elektroniku, ty to budeš dělat přepínačem ručně.

Ne, protože při jednom stavu nabíjíš a napájíš zvlášť, při druhým nabíjíš a napájíš zároveň. Musíš vypnout nabíjení baterie. Proto dvojitý přepínač.
Ten napájecí obvod má dva nezávislý výstupy? Co je to vlastně zač? Pokud je to nabíječka baterií, tak z ní nemůžeš napájet zesilovač. Zesilovač napájej přímo ze vstupu té nabíječky (toho obvodu, co tam máš). Je třeba rozlišovat nabíječku a napájecí zdroj. Napájecí zdroj tam očividně zakreslen nemáš, ten je externí.