Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava PC do 20 000,-Kč

Dobrý den, chci si koupit novou sestavu PC v ceně do 20 000,-Kč.
A protože se v tom až tak nevyznám poradí mi prosím někdo?
Měl by to být PC sloužící k běžnému používání (internet, úprava fotografií, hry)
Dá se vybrat některý z těchto PC? stolni-pocitace.heureka.cz
Děkuji předem za odpověď a přeji hezký den.

Porozhledni se tady na poradne, je tu plno sestav, neco vyber, nech si to tady zkontrolovat, pripadne doupravit a objednej na CZC se sestavenim pocitace z komponent zdarma, obvykle udelas kvalitnejsi PC levneji nez kdyz budes shanet hotovku.

Asi ano, ale deska co tam dal je dobra, osobne bych si radsi priplatil za tu, ale samozrejme je tam mozne dat i tu co navrhujes a usetrit tak. Ten Seasonic co navrhujes staci, ale momentalne se na nej ceka, takze pokud vydrzi 10 dni. Chladic Fera tam dal urcite kvuli tomu, aby to bylo tiche, samozrejme ze staci boxovany chladic, ale doby kdy clovek doma poslouchal rvouci bazmek jsou snad davno pryc a ten chladic Fera nezacne po pul roce vriskat tak jako boxy.