Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojeni reproduktoru a mikrofon - Pomoc

Dobrý den, jednou když sem zapojil do NTB reproduktory, tak sem omylem zaškrtl ať se všechno co tam připojím zapíná jako reproduktor automaticky. Nyní když připojím mikrofon tak nefunguje mikrofon ani reprak v NTB. Nevíte kde se to dá změnit ? Odškrtnout, abych si mohl volit sám jaké zařízení připojuji.. Díky za každou odpověď

V ovladacoch zvukovky. Vpravo dole mas nejaku ikonu, na nejakom neznamom pc je to nejaka neznama ikona.
Alebo druha moznost niekedy je nieco v ovl.panely - zvuky, tam je karta prehravanie nahravanie apod a volis si co sa aktualne pouziva a moze tam byt dalsie nastavenie a tam detekcia jackov.

Ak mas 1jack na vsetko tak asi bude treba redukciu na 2jacky aby siel samotny mikrofon, nemusi to ist na kazdom HW bez redukcie (zavisi od HW a ovladacov)