Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osobní počítač, problém se zvukem

Ahojte,

nevěděl jsem, do jaké kategorie tento problém zařadit, každopádně:

při zapnutí počítače ještě než se načte Windows 7, tak nevím jestli z interního repráku, ale kecá tam vždycky někdo (prostě že se to načítá). No ovšem jak se načte Windows, tak zvuk najednou nejde, zkoušel jsem nainstalovat různé ovladače (především PCI a Real High Teck Audio (tuším že tak něhjak)) vždycky mi to šlo poté, co jsem tam nainstaloval dotyčné ovladače, ale teĎ ne. Také jsem vyzkoušel problém s aktualizacemi ovladačů a těmi které chybí, přes slim drivers. Opět ale bez úspěchu.

Každopádně, když jsem zapl na oko nějakou písničku nebo něco se zvukem tak poté jak se nějak přes ovládací panely o stanu do zvukových zařízení, tak vedle jména je vždy takový graf, který se různě naplňuje zeleně, což by měl být indikátor toho, že to reaguje na zvuk.

Nakonec jsem zkusil mé sluchátka, která fungují a také z nich po zapojení nevychází žádný zvuk.

Myslíte si, že by mohla být chyba ve zvukové kartě (která je podle mého předpokladu interní?)

Za další návrhy, jak problém vyřešit, budu vděčný

Neinstaluj chaoticky různé ovladače, ani je neupdatuj přes SlimDrivers (ten program rychle vykopej z PC), stačí nainstalovat správné ovladače (tj. z webu výrobců HW, u integrovaných věcí z webu výrobce základní desky) ve správném pořadí (tj. jako první ovladač čipsetu).