Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde jen několik málo stránek

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak opravit to, že mi jde na všech prohlížečích jen několik málo webů, např. Google, Youtube, Seznam jdou, ale weby jako Grepolis, Sleduj filmy, Aliexpress atd. nejdou. Pak nejde ještě např. Skype, Steam a Origin, ale jde třeba Teamviewer jde.
Kabel vadný není, pc je bez malwaru, ostatní zařízení fungují. Vyzkoušel jsem několik nápadů z netu, všechny neúspěšné...
Díky moc

vše.

k tomu "bez drátu" možno bude problém práve medzi zesilovačem a modemom alebo jak to máte zapojené,... ten modem je iba modem alebo modemrouter? jedná sa o DSL že modem? jinak tá časť bez drátu delá pravdepodobne problém. Zkusil bych pripojiť v každom uzle až po hranicu (teda každý uzol vo vnútornej sieti), a z každého odskúšal jak to jde, ak to za modemom pojde ale za zosilovačom ne, chyba je práve v medzi modemom a zosilovačom alebo v zosilovači samotnom. Ak to pri prvej "krabičke" vo vnútornej sieti nejde, chyba je pak v tej krabičke alebo u poskytovatela (možno blokuje určité stránky). predtým to jelo správne?

Ak pripojíte jiný počítač k tomu "netu", jede to?

EDIT: ešte ma napadlo, nepoužívate proxy? u nekterých sa to takto chovať môže teda presneji zvykne.

Myslím, že je to modemrouter- je připojen k telefonnímu kabelu a připojujeme se k němu.
Z toho příkazového řádku tu nemůžu dát screen(ani odkaz), píšu z mobilu.
Jo a ještě ty zařízení fungují, když jsou připojeny na hlavní modem, teď jsem zkusil připojit svůj velmi starý ntb do toho zesilovače a prý je ntb offline.

ak to funguje když je pripojene k modemu, tak chyba je v "zesilovači" alebo medzi zesilovačom a modemom. Ideálne by bolo keby sme vedeli čo je to za modem a čo za zesilovač,... na spodku krabičky zvykne byť "Model: [nejaké čísla a písmena]".

"zesilovač" má zespodu typový štítek. podle toho se pozná, jestli je to router nebo jiný krám.

výpis ipconfig: start - spustit - cmd.exe:

ipconfig -all > ip.txt
notepad ip.txt

obsah kopnout sem - jestli nejde připojení, tak uložit ip.txt na flashku.

edit: modem je vdsl. příkaz funguje?

ping 10.0.0.138

to je obvykle brána podle výpisu ipconfig.

ten repeater tplink tam nastavoval kdo, kdy to s ním přestalo fungovat a co se změnilo že to přestalo?

Tím štítkem myslíte ssid, mac nebo s/n?
Ten ipconfig z příkazového řádku mi nešel zkopírovat, tak jsem udělal printscreen printscreenu(pracuji na starém ntb)
Ping-zase odeslány 4, přijato 0, ztraceno 4
Nastavoval ho můj známý, který rozumí počítačům, když to přestalo fungovat (asi v půlce srpna), tak se na to podíval, nastavilk to tak, jako předtím, nic, doporučil mi reset pc. Tehdy fungoval asi jen Google, Seznam, YT, email a to bylo asi vše, pak jsem to prohlédl přes malwarebytes, který to vyčistil a zpřístupnilo se mi několik stránek navíc+ teamviewer.

tak to je dosť divné, že na priamo k modemu to jde s tým "pc" ale cez zesilovač ne, avšak malwarebytes spôsobil že jde viac webstránok,...

Tak to môže bejt problém v softwaru PC, alebo v zesilovači, nebo oboje naraz.