Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bluetooth adaptér vyhadzuje zvuk

zdar ,mám bluetooth adaptér v usb vstupe po zapnutí kompu mi vyhodí zvuk panel zo zvukmi vybledne,ale po vytiahnutí adaptéra znova zvuk naskočí a panel taktiež neviete ,ako to vyriešiť,aby po zapnutí ten adaptér zvuk nevyhadzoval?samozrejme ,že ten adaptér chcem ponechať stále v usb vstupe ,aby som to stále nevyťahoval hore,dole,vďaka.

No, já v tom nic jasnýho nevidím - a zřejmě nejsem sám...

Nicméně musím zopakovat:

Už to někdy fungovalo?
Pokud ano, co se dělo mezitím, kdy to fungovalo a fungovat přestalo?

A dále - jak v tý chvíli vypadá Správce zařízení? Je u zvukového zařízení otazník či vykřičník?

nechápem čomu nerozumieš adaptér je v usb vstupe po spustení kompu nejde zvuk ako náhle adaptér vytiahnem zvuk ide.načo sa ma pýtaš či to niekedy robilo jedna sa o ten adaptér ktorý som dnes zapojil,keby to robilo stále tak nepíšem ohľadom adaptéru,logika a ,keď nejde zvuk neni žiadna možnosť ani v nastavení ,pretože panel je vyblednutý a nedá sa nič v nastaveniach robiť.napísal som to tu jasne a polopatisticky ,ale zdá sa ,že asi málo polopat.v správcovy zariadenia neni žiadny výkričník ovládače sú všetky.