Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na Nej.cz

Zdravím poradno
Potřeboval bych poradit jestli z vás má někdo nejaký zkušenosti stimhle internetem od nich . Ano chci si pořizovat jenom internet od nich. Zajimá mě stabilita mají opticke kabeli ale stejně by mě zajímalo jestli nejsou výpadky nebo lagovaní (sekáni) nebo tak podobně Děkuji.

Mají problém s TV signálem, který třeba s O2 nelze kvalitou srovnat, lidi pořád na něco nadávají, ale net jede fakt vpohodě. Výpadky pokud byly, tak na straně příjmu v domě, nebo u mne. Vše se řeší na telefonu prakticky ihned, buď to restartují, nebo pošlou technika. Jsou zde i levnější alternativy poskytovatelů, ale zvyk na rychlost stahování je železná košile.

a nepozemtal byste se jetsli stil etda nekoho znate stimhle internetem jetsli mu to jede bez vypadku nekde sje mse docetl ze nekde byvaj vypadky tak mam obavy do toho jit tedka mam starnet a to je proste za den 10 zvyseni pingu a to se neda

dobrá no praveže nevím jestli ej tam neco jako vyzkouse si to treba na mesic bo tak ale nejsem si jisty tehdy pred nekolika lety kdyz meli jen TV tak tu mame krabicku ale nejsem si jistej jetsli tu maj natahlej i optickej kabel a je to na klic takez se dovnitr nedostanu jedine tak oni

bohuzel mam taky starnet ale nejsem snim nejak scela spokoje nrychlost je ok zhruba tich 65-80MB/s up= 50-60MB/s ale ta stabilita na hrani vubec neni ne ze by treba zhruba 3s se to seklo ale ono treba na 5 min mam 2000ms a neda se snim hnout a potom jsou i pulhodinovy vypadkya to mame 20m od sebe centralu