Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s hucicim multimedialnim centrem

Ahoj, nemate prosim nekdo zkusenosti se zamezenim hluku u zarizeni s vetrackem? Pred par tydny mi zacalo hlucet multimedialni zarizeni Gogen MB 381 Record 500. Zkousela jsem ho vysavat vysavacem, ale bala jsem se, abych ho neposkodila, nepomohlo to. Rozebrat se asi neda, vrchni viko na tom sedi jak pribite i po odsroubovani vsech sroubku...
Budu rada za jakoukoliv radu. Dekuji :)

nene, to by vadilo od zacatku. Divam se na to - a vzadu je nejaky 40mm vetracek ktery bude proste v haji. Takze pokud si na to uzivatelka sama netroufa, dat do ruky nekomu kdo ano a otevre-vymeni vetrak. Konstrukce vypada nekomplikovane = zboku celkem 4 sroubky a sundat vrsek, vetrak bude nejspis uplne standardni 40mm, bud jen "tupej" s 2 draty (nejcasteji u podobnych krabic) nebo s 3 a merenim otacek. Oboje koupit normalne v kramku s komponenty do PC a vymenit.

Edit: ha, google nasel :-) A vetracek prej 25mm komar, nojo.... GoGen.

http://www.plutanium.cz/babca/cs/1915-set-top-box- gogen-mb-381-record-500

[http://www.plutanium.cz/babca/stream/c3ByYXZjZV9zb  3Vib3J1L2NsYW5reS9taWtyb3JlY2VuemUvUDExMzAxMzcrLmp  wZw==/dkjaMh1Pt97yIZfZI612lPBexqqBXA1JZq4eCsV3twY=  /P1130137%2B.jpg]