Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výpadky internetu

Zdravím, píšu sem protože už si nevím rady. Mám stálé výpadky internetu, normálně surfuju po netu a po chvíli se začne zpomalovat a nakonec se dole v panelu objeví malej žlutej vykřičník a net nejde, píše to problém s DNS sdresou. Někdy to jede normálně ale je to čím dál horší, a vůbec nejhorší o víkendu, třeba včera mi nešel vůbec a dneska ráno jede v pohodě ( zatím )

Zkoušel sem restard i reset routeru, někdy to pomohlo ale po chvíli to stejně zase nešlo, jednou sem dokonce volal na msoft, chlápek mi to nějak na dálku zprovoznil ale druhej den to zase nešlo.

Jinak sme připojený tři zařízení na router a nejde to nikomu.
Někde sem čel že by to mohlo být tím že mi soused bere signál nebo tak něco, nevím, poradíte mi to mám dělat ? Díky

ten router je tvuj nebo ho mas zapujcen od tveho poskytovatele?

bud pujcit router od souseda na vyzkouseni nebo zavolat poskytovateli internetu, aby se na to prijel podivat s nahradnim routerem, jestli nahodou neni vadny.