Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem proužkování monitoru

Přátelé, odešel mi zdroj v PC (z ničeho nic se spálil a vypnul). Koupil jsem nový, nainstaloval, normálně spustil PC, ale jemně mi začal "proužkovat" monitor - vodorovné jemné proužky, které jsou hustější a rychlejší, když zadám nějakou operaci, např.spuštění nějaké aplikace. Jinými slovy je tam víc těch proužků, když pracuje hardisk. Dokonce jsem ten nový zdroj ještě jednou vyměnil, abych měl jistotu, že je ok, takže je dost možné, že při vyplivnutí původního zdroje se něco rozhodilo. Mám klasický 17" monitor AOC. Nevíte co se mohlo stát ? Dříve než začnu experimentovat s jinými monitory , popř. grafickými kartami či základovkami....

Díky moc

Pro MIF.

Preventivně jsem to s tím signálovým kabelem k monitoru zkusil, ale nic. Vevnitř to mám také "ošéfované", aby kabely byly co nejdál od grafárny. Zítra ještě zkusím jiný monitor a pokud bude "proužkovat" tak je jasné, že je to něco v pajšlu - tzn. grafárna nebo základovka. No a pokud nebude proužkovat tak už jenom zbývá zvážit, jestli opravit monitor nebo koupit nový. Jinou cestu nevidím. Tak tragické "proužkování" jako bylo uvedeno v další odpovědi zde to já nemám - je to jemné, ale dělá to zle na oči. Jak jsem uvedl - horší je to , když dostane PC nějaký "úkol" a musí něco "přežvýkat".

Myslím, že při kolapsu původního zdroje dostal buď monitor, grafárna nebo základovka nějaký výboj a teď se to projevuje proužkováním. :(