Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zavirovaný notebook

Ahoj stahoval jsem do pocitace sony vegas a stahnul jsem si nejaky vir. Vyskakuje mi cinsky prohlizec, ruzne obrazky a pocitac je brutalne zabrzdeny. Zkousel jsem stahnout ruzne antivirove programy a nic nepomohlo tak jsem se rozhodl pro tovarni nastaveni. Bohuzel pri 30% mi to vyhodi chybu a do tovarniho nastaveni se to nehodi. Kdyby nekdo vedel co s tim byl bych vdecny za jakoukoliv radu. Dekuji moc

Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. Použite softvér AdwCleaner https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwc leaner/. Všetko čo nájde odstráňte.

4. Vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org. Všetko čo ešte nájde odstráňte. (Pre používateľov Windows XP sú staršie verzie programu v tomto archíve http://www.instaluj.cz/malwarebytes-anti-malware/s tarsi-verze.

Bod 3 a 4 vykonajte v núdzovom režime systému.

To mi je jasny ze to je ten problem ale vzdy kdyz si chci neco koupit prvni stahnu neoriginalni verzi a kdyz mi to vyhovuje koupim si to abych podporil autory. Myslim ze v dnesni dobe kdy uz moc nevychazi demo verze je to v pohode. Ale zpet k tematu nevis co s tim udelat? :o diky moc za jakoukoliv radu,.