Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nesmyslné lagy ve hře

Ahoj,
pořídil jsem si nové pc, mám ho doma 4 dny. Když si pustím World of Warcraft tak aby hra běžela normálně tak musím mít detaily na polovičním výkonu. Při takovém PC mě to přijde jako hovadina aby to počítač neutáhnul.
odkaz na pc hal3000-ew-master
Díky za každou radu :-)

Dobrý deň,

skôr než začnu riešiť problém, tak Vám rovno poviem: "kúpily ste si peknú plečku". Za stejnú cenu by Vám tady isto niekto poradil omnoho lepší počítač,...

a teraz k problému,...

1. skuste stiahnuť driver zo stránky výrobcu GPU (nVidia) a preinštalovať.

Optimalizácia hry pomocou GeForce Experience je blbosť, a hlavne pri novej verzi je to už katastrofálne.

To že jsem zaplatil hlavně za značku to si moc dobře uvědomuji, do toho jsem s tím šel protože se mi prostě líbil a byl to vždy můj sen. Ale o to teď vůbec nejde, udělal jsem to co jste psal a bez rozdílu. Ještě mě napadlo jestli to nemůže být monitorem, není nejnovější. A nebo třeba internetem který nemám zrovna úplně ideální (teda aspoň myslím) Ostatní hry, jako například CS:GO jede úplně v poho na max.