Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čěština / Slovenčina do U8 smart watch

Zdravím. Poďme rovno k veci: Kúpil som si hodinky U8 smart watch, a potrebujem do nich dostať Češtinu / Slovenčinu keďže tam nieje. Vie mi s tým niekto poradiť, dá sa to vôbec? Ak by existoval nejaký firmware alebo balíček s s daným jazykom? Vopred ďakujem za odpoveď.

urobil si blbost, slusnost s tym nic nema.
Normlane ti poviem ze si spravil hlupost. Ked to nevies spracovat, tvoje minus. Chovaj sa ako chlap a nebud zo vsetkeho potentovany

Ze sa do toho nerozumies...poslednych 2r, odkedy sa smart hodinky zacali objavovat vo vacsej miere na trhu si bol kde? Pred kupou si hadam spravim prieskum....:-?
Zakladna logika kazdeho kupujuceho.

Tam kde si to kupoval isto pisali ake jazyky to ma. Ale nie, najskor kupis a potom ides zhanat kto do toho a akym sposobom (samozrejme bez podpory lebo lacna cina) nahodi CZ/SK....kokso fakt logika. Tieto veci sa robia presne opacne, ked uz. Alebo si kupim daco od normalnej znacky s nromalnou podporou.