Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vymazat navzdy zprávy z Whatsappu?

Dobrý den,

mám dotaz ohledně zálohování zpráv whatssap. Budu prodávat telefon a nechci aby si někdo obnovilmé vymazané zprávy Whatsapp. Jak postupovat? Když jsem zprávy klasicky vymazal a odinstaloval Whatsapp...tak jsem zkusil poté znova nainstalovat a zeptalo se mne to jestli chci obnovit staré zprávy...a ony se obnovily přesto, že jsem je předtím vymazal. Děkuji pokud někdo víte.

Ja teda nejsem uplne expert, ale neni Whatsapp vazany na cislo telefonu, pripadne google/apple/MS ucet? Tzn. pokud telefon komplet vymazes a prodas, tak se tam novy majitel prihlasi se svym cislem a svym uctem, tzn. by mu to tam melo nabidnout maximalne tak obnoveni jeho zprav, ne tech tvych?