Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mi VGA (D-sub) konektor na notebooku

Dobrý den, potřeboval bych poradit s mým notebookem. Už od začátku co ho mám mi nefunguje VGA konektor. Je to notebook Acer Aspire E15 (E5-572-39NI) Periférie: Procesor: Intel Core i3 4000M 2,4GHz/ / Ram: 4GB / GPU: Nvidia Geforce 840M / Windows 10 Home 64 bit. Jsem student a když jsem potřeboval připojit notebook k projektoru tak to nešlo. Když jsem zastrčil kabel do konektoru, k projektoru se to jakoby připojilo, ale po chvíli projektor zhasl a napsal ,,No Signal". Zkoušel jsem to i na externí monitor, ale udělalo to úplně to samé. Podle mého to má něco společného s GPU, ale nejsem si jist. Budu rád za každou odpověď. Předem děkuji

Kam si presouval jaku zlozku?
V pravy klik na plochu - rozlisenie vidis rozpoznane monitory a aj to ze jaky rezim je momentalne zapnuty (klonovanie alebo rozsirena plocha apod). Alebo v ovladacoch grafiky to vidiet tiez.
P.S. mozes mat nainstalovane blbe ovladace alebo ziadne. Hlavne ak tam niekto cpal W10 namiesto povodneho W8