Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows update vidí aktualizace,ale nestáhne

Dobrý večer, mám problém, dnes jsem si uvedl můj počítač do továrního nastavení, momentálně mám windows 8, a když si chci aktualizovat windows update, tak mi to pouze vidí aktualizace,ale nestahuje, příkazy do cmd jsem zkoušel sfs/scannow, napsalo mi to,že veškeré chyby byly opraveny, ale bohůžel to stále nejde.. Budu rád za každou radu, děkuji hezký večer.

Ano skutečně po par hodinách se tam ukázalo 20% a pak už to šlo, já měl win 8.1 ale jelikož mě nešel windows update tak jsem se rozhodl uvést počítač do továrního nastavení . Ale teď když chci restartovat počítat tak mi to píše ze konfigurace se nezdařila:/ nevíte co stim ?:) Dekuju omlouvám se za diakritiku píšu z telefonu díky

Počítač mám asi rok byly tam win 8 poté jsem upragdoval na win 8.1 a včera jsem obnovil počítač do továrního nastavení a teď tam je win 8 windows update mi stáhl aktualizace poté jsem dal instalovat a už 2 hodiny se tam ukazuje konfigurace aktualizaci windows se nezdarila vracení do původních změn takže se nedostanu ani do windowsu a nevím co stim :/

Tie 2aktualizace ktore su tam v tom texte o Win8.1 sa daju nainstalit aj rucne, nemusis instalovat vsetkych milion.
Nevieme preco to tvoje update nebolo uspesne, mohol si tam do toho nejak drbat pocas instalacie updatov a posahat nieco, alebo sa to posahava samo lebo microsoft, ked to obnovis na povodny stav a restart a das vyhladat updaty rucne a spustis ich rucne a nic do toho nevrtas ani neinstalujes tak to zvycajne funguje spravne, ak nie tak si mozes nastavit len vyhladavat aktualizace ale neinstalovat a potom rucne naklikavat po menej a instalovat to po davkach (nejak chronologicky podla cisla KB apod)

Našlo mi to další aktualizace konkrétně jich tam teď mám 189, tak je znovu stáhnu a uvidím, jinak prošel jsem všechny aktualizace a nikde v názvu nebylo nic o win 8.1. tak to zkusím znova na instalovat a pak sem napíšu:) zatím díky, jinak jsem s ničím nedrbal, nechal jsem to právě být nechtěl jsem to pokazit.