Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo tb3 730x

Předem se omlouvám že otravuju s dalším dotazem, ale dost mě to zajímá.
1. Co to vůbec je? Dostal jsem ho zdarma od o2 k internetu, podivné je že se ho nikde nemůžu dohledat, jako by si ho o2 samo vytvářelo?
2. Z nudy jsem testoval nějaké hry, všechny fungujou fajn až na jednu, dead trigger 2 na high s hratelnyma fps, teď hrane mobil Legends na high. Ale asphalt 8 na nejnižší absolutně nehratelny, kolem 10 fps. Přitom když ho zapnu tak se mi automaticky vše nastaví na high.

V jakom nastaveni vidis co presne?
Je bezne ze existuje X podmodelov cohokolvek. Ale trochu pochybujem ze zadarmo si dostal viac ram jak je standardny model :) Aj ked si das hladat 730x, tak je tam 1GB https://www.awok.com/tablet-pcs/lenovo_tab_3_730x_ tablet_7_inch_android_os_v6_0_16gb_1gb_ddr3_quad_c ore_4g_lte_wi_fi_dual_camera_bla/dp-1258428/
P.S. ale mnozstvo RAM je cisto vec vyrobcu moze si tam dat kolko chce kedy chce.