Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Fleška k počítači s W XP.

Mám NB s W XP. Potřeboval jsem přenést nějaký stažený film na flešku, abych si ho mohl pustit na televizoru. Protože jsem zrovna prázdnou flešku neměl po ruce, koupil jsem si novou, 8GB. Doma jsem se koukal na blistr, byla tam tabulka (samozřejmě s tak drobným textem, že se to nedalo přečíst bez lupy) s čím to může fungovat.
[http://pc.poradna.net/file/view/27342-fleska-jpg]
A skutečně na mém NB to nefungovalo. Mám doma novější počítač s novějšími wokny, tak jsem to do té flešky zapsal tam a na televizoru to funguje, takže houby zle. Akorát se chci zeptat, jaký rozdíl je mezi staršími fleškami co mi pod W XP fungují a tou novou, rozmazlenou. Je to v počítači nebo v OS a teoreticky by tam šlo něco doinstalovat?

Nevím jestli jsem to zkoušel v jiném portu, teď je to píchnuto v settopboxu co už má taky něco za sebou. V tom portu jsem vyzkoušel flešku co byla v tom settopboxu a teď tam mám multifunkční tiskárnu a všechno to funguje. Tak se zeptám syna až přijede domů, teď to nevidím tak urgentní.
Jo - tak teď jsem tu flešku zkusil i v tom původním portu, už funguje, tak to zaškrtnu jako vyřešené. Možná, že ty kontaktní plošky byly zasviněné a tím přestrkáváním se vyčistily.
Jsou věci mezi nebem a zemí.....