Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s w8.1 reinstalací

Ahoj, chtěl by si dát svůj PC vrátit do továrního nastavení. To jsem na internetu lehce našel jak, ale když se o to pokusím, otevře se mi nastavení a hned se shodí do lišty. To se opakuje při každém rozkliknutí. Celkově většina věcí z metra mi nefunguje a nejde spustit. Nevíte co s tím? A je nějaký jiný způsob jak počítač reinstalovat? Děkuju

Ty chceš robiť reinštal, resp. výrobné nastavenia z bežiaceho operačného systému? :-?::)
Pokiaľ to chceš urobiť, robí sa to cez inštalačné médium pred bootovaním. Musíš nastaviť bootovanie z toho inštalačného média a nie z HDD.
http://old.itnews.sk/tituly/pc-revue/poradna/2011- 04-13/c139394-poradna-instalacia-operacneho-system u
Potom je jasné, že ťa to ďalej nepustí.
Je to, ako keby si chcel vymeniť motor v aute za chodu na diaľnici.