Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows

ahoj přišel mi domů sestavený pc pokouším se nainstalovat windows zadam cd key dostanu se do fáze kde potvrdím instalaci pak vybírám kam to chci nainstalovat na jeden hdd mám jen jeden 1000 gb pojmenovaný je jednotka 0 oddíl 2 typ primární kliknu na další a dole vyskočí hláška nepovedlo se vytvořit oddíl nebo najít existující co to znamená kde je chyba špatně zapojení hdd?
Upravena velikost písmen.
Změna předmětu, původně: INSTALACE WINDOWS (Kurt)

Nezadávaj nič - teda kam sa má nainštalovať. Inštalačný program je tak chytrý, že si sám vytvorí nenaformátovaný oddiel cca 400 MB s názvom "Vyhradený systémom" a "Primárnu oblasť" kam nainštaluje Windows.

Robíš chybu, nútiš inštalovať Windows na "Primárny disk" a inštalácia už nemá kam vytvoriť ďalší nenaformátovaný oddiel cca 400 MB s názvom "Vyhradený systémom"